‘Regering-Biden veroorzaakte orkaan Helene’
Republikeins congreslid Chuck Edwards, het lid voor een district in North Carolina berispt verspreiding ‘schandalige’ desinformatie over orkaan Helene Chuck door door mensen uit zijn eigen partij.
Gelezen: Guardian en persbericht Chuck Edwards
Edwards, Republikeins congreslid dat gebieden vertegenwoordigt die verwoest zijn door de orkaan Helene, haalt vernietigend uit naar een leden van zijn eigen partij, waaronder Donald Trump, aangaande verkeerde informatie en samenzweringstheorieën over de storm en de reactie van de regering-Biden met de hulpverlening.
Zijn persbericht met de kop “Debunking Helene Response Myths”, geplaatst op Edwards officiële congreswebsite, volgde op waarschuwingen van Deanne Criswell, de directeur van de Federal Emergency Management Agency (Fema) dat de overvloed aan misinformatie rond de hulpoperatie de ergste was die ze ooit had gezien.
Zo ging geruchten dat de orkaan opzettelijk veroorzaakt zou zijn, bijvoorbeeld ‘geo-engineered’ door de overheid om toegang te krijgen tot de lithiumvoorraden
Het extreemrechtse congreslid Marjorie Taylor Greene uit Georgia vertelde eerder haar 1,2 miljoen volgers vorige week op X: “Ja, ze kunnen het weer controleren. Het is belachelijk dat iemand liegt en zegt dat het niet kan.”
Peter Olsthoorn | 12-10-24 06:46
Uw e-mail adres wordt niet gepubliceerd en niet aan derden verstrekt.
Omgangsvormen