Niquote begint relatiebureau:
Jan Mulder en Rita Verdonk
De terroristen in India bleken eenvoudige en misleide boerenpummels uit Pakistan te zijn. Kortom, het genre soldaten dat een westers land zoal rekruteert.
- Reclame: “Bij Chevrolet oneindig veel voordeel.” Waarom doe ik deze rubriek om niet en verdienen volstrekt infantiele tekstschrijvers zoveel geld?
- Het heelal schijnt sinds de oerknal ook oneindig veel voordeel te bieden.
- Heb dus Chevrolet gekocht voor niets, tankt al tijden voor niets en betaalt ook al geen wegenbelasting. ‘Oneindig voordeel’ houdt waarschijnlijk pas op als GM eindelijk failliet is.
- Jan Mulder telkenmale maar reclame zien en horen maken is voor mij toch iets als dat zou blijken dat Rita Verdonk al haar hele leven een goed betaalde hoer is.
- Gelukkig hoef ik niet voor mijn boterhammetje elke week alhier Frits Spits af te branden. Heb daar veel betere kandidaten voor.
- De V: “Veelplegers zwaarder bestraft.” Mijn maí®tresse heeft terstond aangekondigd dat de huur van haar appartement aanzienlijk verhoogd is.
- Het opperhoofd van de Rabobank, ene Heemskerk die zichzelf erg graag hoort en ziet, verklaarde dat de ballonnen niet meer tot in de hemel groeien. Het is maar dat u weet hoe veilig uw spaargeld is.
- Dat Griekse jongeren wel in opstand komen tegen machthebbers met infaam gedrag zouden Nederlandse jongeren zich moeten aantrekken. Als ze gvd maar niet aan mijn eigendommen komen natuurlijk.
- Dorpsgek Doornbos die een plastic foetus in je brievenbus gooit. Ach, niet zeuren, er zijn godsdienstwaanzinnigen die ergere dingen doen.
- Nadat ik mijn dochter had wijsgemaakt dat er na haar dood minstens een tiental goede kerels op haar wachten heeft ze eindelijk eens mijn auto gewassen.
- In tegenstelling tot zijn vader heeft mijn puberende zoon zo’n hekel aan maagden dat ik werkelijk niets meer bij hem gedaan krijg.
- Mocht u overigens een plastic foetus van Doornbos in de bus krijgen, let dan wel op of er niet een chip van de AIVD in zit waarmee uw hele huishouden in kaart is gebracht.
- Als je als gewiekst zakenman baby’s kunt verstaan en sukkels in de zaal, waarom dat dan niet eens bij zwak begaafden gedaan?
Niquote | 12-12-08 07:59
Uw e-mail adres wordt niet gepubliceerd en niet aan derden verstrekt.
Omgangsvormen