Groothandel in perverse domeinen
Pornoboer te Koewacht – deel 4
Waarin met hulp van Henk van Ess een serie domeinnamen aan de oppervlakte kwam.
In deze serie Pornoboer te Koewacht:
- Deel 1: Betaalbedrijven staken transacties voor zijn websites;
- Deel 2: Hij maakt ‘films zoals Hitchcock;
- Deel 3: een ‘doodgewoon’ familiebedrijf.
De advocaat van de exploitant schreef: “Het bedrijf 3Fall Productions is geen exploitant van websites, maar is een bedrijf wat domeinnamen registreert. Websites worden vervolgens door derden opgezet en daar heeft clií«nt niets mee te maken”¦”
Dit was in tegenspraak met andere beweringen van diezelfde advocaat en met andere informatie over de familie Van der Hulst. En met informatie die we nog zullen publiceren Ten overvloede: er is niets onwettigs aan, geen verdenking, geen aangifte. Nou ja, er is een aangifte van de exploitant tegen Leugens.nl. Want je bezighouden met dit soort zaken kan in de vrije wereld geen kwaad, maar het openbaarmaken kennelijk wel.
We hebben, via de advocaat van Arag, opnieuw om wederhoor gevraagd bij de exploitant. Er kwam niet eens antwoord. Je de stuipen op het lijf jagen met dwangsommen en dreigende rechtszaken is geen moeite, maar een greintje fatsoen ontbreekt.
Wat de domeinnamen betreft is er een rijke fantasie te Koewacht. Met dank aan de onovertroffen Nederlandse internetdeskundige Henk van Ess, vooral bekend vanwege de site over zoeken Voelspriet. Op een server kwamen een paar maanden geleden ondermeer de volgende domeinen te voorschijn:
1. 3fallproductions.com
2. Active-art-studio.com
3. Assdesire.com
4. Bizarreplay.com
5. Bodyartgirls.com
6. Britishpain.com
7. Coolcanarias.com
8. Cumjungle.com
9. Drawingplanet.com
10. Extremedrawings.com
11. Gagvault.com
12. Germanpee.com
13. Hiclassporn.com
14. Jabaku.com
15. Japanesebondage.info
16. Japansmbooks.com
17. Japcinema.com
18. Japtorture.com
19. Maxbdsm.com
20. Mdfclub.com
21. Naughtynikita.com
22. Painbitches.com
23. Paingirl.com
24. Paingirl.net
25. Peemania.com
26. Perverseblog.com
27. Perversecontent.com
28. Perversedollars.com
29. Perversefiles.com
30. Perversemovies.com
31. Perversepicpost.com
32. Pornmediagroup.com
33. Rix-pix.com 2 listings
34. Rixpix.com
35. Sadobitches.com
36. Sadoplay.com
37. Sandoca.com
38. Slave2latex.com
39. Spankingfear.com
40. Streetbooty.com
41. Twistedfiles.com
42. Vdhulst.com
43. Violenttorture.com
44. Vixenval.com
45. Wickedorgy.com
Hiermee is geen enkele wet overtreden. Gewoon een beeld van sadomasochisme op het mondiale internet waarin Nederlandse bijdragen het goed doen.
Peter Olsthoorn | 10-07-08 09:40
Reacties
Reacher | 10/07/08 om 11:28
Eh, wat maakt dit publicabel?
Geld verdienen aan gore fantasieí«n?
C’mon Olst! You’re better than this!
Peter Olsthoorn | 10/07/08 om 16:16
Goede kritiek!
We vinden het een mooi onderwerp, te meer gezien de barrií¨res opgeworpen met smoezen, rookgordijnen en zware juridisch druk.
John Blauw | 10/07/08 om 17:55
Tjonge, tjonge,..wat een fantastisch speurwerk zeg! En,..wat heeft iemand hier aan Peter? Het is dat geen hond deze laster leest want anders zou het prachtige reclame zijn voor zijn sites!
Zo te zien wil je jezelf achter Rouwvoet scharen en jezelf Roomser voordoen dan de Paus. Weg met alle seks op het internet? Die miljoenen (of zouden het inmiddels miljarden zijn) websites van buitenlanders krijgen we ook nog wel!
Als je het mij vraagt werken je inspanningen om deze persoon in een kwaad daglicht te stellen alleen maar tegen je.
Als deze persoon al de intentie had om tegen je te procederen dan sterk je hem op deze manier alleen maar om dat zeker te gaan doen!
Je artikelen hebben geen enkele nieuwswaarde en zijn er alleen op gericht om iemand persoonlijk te beschadigen.
Ook journalisten dienen zich te houden aan fatsoensnormen en wat betreft je klaagzang dat mensen tegen je willen procederen? Vindt je het gek? Je roept dat, mijns inziens, op deze manier over jezelf af!
Peter Olsthoorn | 10/07/08 om 21:44
“Het is dat geen hond deze laster leest want anders zou het prachtige reclame zijn voor zijn sites!”
Dit is een fraaie zin.
Net als de leuke woordspeling ‘Rouwvoet’. En dat minister Rouvoet iets met de paus heeft, ook leuk, hooguit dat de streng christelijken niet zoveel op hebben met de paus.
Nu serieus: al bij de eerste publicatie over ‘Koewacht’ kregen we de wind van voren dat we niet zo preuts moeten zijn. Goed zo. Dit is kennelijk een eerbaar beroep, creatief zelfs te vergelijken met de productie van horrorfilms in de bioscoop. Spelen met verkrachting, goede zaak, het is maar fantasie, nietwaar?
Dan is er niets te verbergen en al helemaal niemand ‘kapot’ te maken. Dat Van der H. in Engeland wordt vervolgd is dan een enorme misser van de Britten. Ook dat volgen we. Liegen de Britten met hun wetsvoorstel om dit soort belangrijke behoeftebevrediging te verbieden vanwege mogelijke misdaad als gevolg hiervan?
Want, zoals Van der H. liet weten via zijn advocaat, is het zijn inziens ridicuul om een gepleegde moord toe te schrijven aan zijn publicatie.
Toch publiceren we, onze keuze. Of Van der H. moet voorkomen in Engeland of dat koningin Beatrix Van der Hulst een lintje geeft vanwege de exportverdiensten en het feit dat met de online behoeftebevrediging juist erger wordt voorkomen, allemaal mogelijk.
Maar nogmaals, het is nieuwswaardig in onze ogen. Publiceren dus, en zonder Rouwvoet in het kielzog…;-)