Rechter vordert rectificatie: 

Jan Kees de Jager en Sam Bharatsingh

Eventueel ‘adviseren over zwart geld na het inwinnen van informatie’ staat niet gelijk aan het adviseren om door te gaan met zwart sparen. Dat vindt de rechter.

Gelezen: Volkskrant

Advocaat Sam Bharatsingh in De Telegraaf van 5 november 2009: “”Mensen vragen mij of ze moeten ‘inkeren’. Dat houdt in dat ze hun verzwegen rekening alsnog vrijwillig aanmelden bij de fiscus. Ik heb meer informatie nodig om ze te kunnen adviseren. Vanaf 2010 geldt hoge boete.” [Sic]

Staatssecretaris Jan Kees de Jager van Financií«n in De Wereld Draait Door van 5 november 2009 over Bharatsingh:

“Deze meneer die overigens in de krant schrijft dat hij zwartspaarders adviseert in sommige gevallen om gewoon illegaal te blijven werken heb ik begrepen….”.

De Jager moet deze uitspraak over Bharatsingh rectificeren op de voorpagina van vier kranten. Volgens de rechter valt uit het citaat in De Telegraaf niet meer te lezen dan dat de advocaat informatie nodig heeft om zijn clií«nten te kunnen adviseren. De Jager zit met zijn interpretatie fout.

Reageer op dit artikel:

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word

Uw e-mail adres wordt niet gepubliceerd en niet aan derden verstrekt.

Omgangsvormen